И ЛИВЕРПУЛ ОКРЕЋЕ ЛЕЂА СУПЕРЛИГИ?: Играчи сагласни! Не свиђа нам се и не желимо ово!
ОГЛАСИЛИ су се и фудбалери Ливерпула са заједничком поруком.
Фото: EPA-EFE/Bo Amstrup
Неколико фудбалера Ливерпула вечерас је послало идентичну поруку и на тај начин изнели су свој став о оснивању Суперлиге Европе.
Испред играча поруку је пренео капитен Џордан Хендерсон, а прате га Трент Александер-Арнолд и Џејмс Милнер.
У овом тренутку Ливерпул је један од тимова који су одлучили да остану уз Суперлигу, а нешто раније у току дана Сити и Челси су се повукли. Те ово може да се гледа и као порука клубу.
- Не свиђа нам се и не желимо да се догоди. Ово је наш колективни став. Наша посвећеност овом клубу и навијачима су безусловни - Никада нећеш шетати сам, стоји у саопштењу клуба.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)