ДЕТАЉИ ПРЕГОВОРА ДРАГОВИЋА И ЗВЕЗДЕ: Да ли ће потписати репрезентативац Аустрија? Ево шта каже његов менаџер

Марко Паунић
Марко Паунић

23. 04. 2021. у 08:44

ДЕФАНЗИВАЦ Бајер Леверкузена Александар Драговић боравио је у четвртак у Београду где је обавио разговоре са челницима Црвене звезде.

ДЕТАЉИ ПРЕГОВОРА ДРАГОВИЋА И ЗВЕЗДЕ: Да ли ће потписати репрезентативац Аустрија? Ево шта каже његов менаџер

Фото: Н.Параушић

Репрезентативац Аустрије на крају сезоне постаје слободан играч и сазрело је време да он и Црвена звезда испуне обострану жељу о сарадњи.

Међутим, Драговић још није потписао предуговор са лидером Суперлиге, који ће, готово је извесно, играти на лето у квалификацијама за Лигу шампиона.

- Могу да потврдим да су разговори протекли у лепој атмосфери уз присуство генералног директора Звездана Терзића, спортског директора Митра Мркеле и тренера Дејана Станковића. Ништа није потписано, а остаје да се још искристалишу неки детаљи и следи наставак преговора наредних дана – истако је менаџер Милан Дудић за Маxбет спорт.

Очекује се да ће 30-годишњи фудбалер потписати трогодишњи уговор са црвено-белима. Годишња плата требало би да износи 500.000 до 600.000 евра уз бонусе, првенствено за успехе на европској сцени

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

ОВО НИЈЕ МОГАО НИ ДА САЊА: Лука Дончић се враћа у Далас, ево шта га чека у дворани у којој је стекао НБА славу (ФОТО)