YANKEE GO HOME: Незадовољни навијачи запалили америчку заставу у Манчестеру (ВИДЕО)
25. 04. 2021. у 17:04
НАВИЈАЧИМА енглеских клубова који су се упетљали у стварање Суперлиге није довољно што су газде под притиском навијача одустали од те идеје. Навијачи Арсенала, Ливерпула и нарочито Манчестрер јунајтеда желе да се амерички власници повуку из њихових светиња.
Повезане вести
ЗАХВАЛИО СЕ НАВИЈАЧИМА НА ОВАЦИЈАМА: Асистенција Душана Тадића за Ајаксову 34. титулу (ВИДЕО)
Фудбалери Ајакса осигурали су титулу шампиона Холандије четири кола пре краја пошто су савладали АЗ Алкмар са 2:0.
25. 04. 2021. у 16:36
ДУШАН ПАНЕНКА! Влаховић преварио Шћешнија у стилу славног Чеха и оборио рекорд Мирка Вучинића (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Фиорентине и Јувентуса одиграли су нерешено 1:1 у 34. колу Серије А. Гол за љубичасте постигао је српски ас Душан Влаховић и то на који начин - извео је пенал у стилу славног Паненке, након што је изнудио најстрожу казну после дуела са Рабиоом.
25. 04. 2021. у 16:15 >> 19:46
НЕРЕДИ У МОСТАРУ: Сукоб навијача Вележа и Зрињског, једна особа теже повређена(ВИДЕО)
У Мостару су синоћ избили нереди кад су се сукобиле навијачи Зрињског и Вележа.
25. 04. 2021. у 13:05
Најновије из рубрике
ПАО ПОТПИС! Црвена звезда завршила велики посао
РАДНО је у црвено-белом делу Београда.
02. 06. 2026. у 12:25
ОТКРИВЕНО! Ево ко ће бити нови тренер Ливерпула
Фудбалски клуб Ливерпул почео је преговоре са шпанским тренером Андонијом Ираолом, пренео је данас Скај спорт.
02. 06. 2026. у 12:03
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У ХУМСКОЈ? После Предрага Мијатовића и он одлази из Партизана
Скупштина Фудбалског клуба Партизан јуче је гласала о неповерењу члановима Управог одбора, а резултати које је изнео први човек црно-белих Расим Љајић говорили су да су сви чланови руководећег тела црно-белих "пеживели".
02. 06. 2026. у 11:44
"БЕОГРАДЕ, ФАЛА И ОПРОСТИ"! Огласио се Хрват након што је добио бруталне батине у престоници Србије
НЕ стишава се бура након спектакла у Београдској арени.
02. 06. 2026. у 11:32
МА, КАКАВ НБА!? Србин изненадио Америку и потписао уговор за 6,5 милиона долара
ОДЛУКА је пала!
02. 06. 2026. у 11:11
Коментари (0)