БЕНЗЕМА СЕ ВРАЋА МЕЂУ "ПЕТЛОВЕ": Дидије Дешам саопштио списак 26 имена за ЕП

ПОСЛЕ пет и по година, Карим Бензема (33) се враћа у репрезентацију Француске у фудбалу, за Европско првенство које ће бити одржано од 11. јуна до 11. јула ове године.

БЕНЗЕМА СЕ ВРАЋА МЕЂУ ПЕТЛОВЕ: Дидије Дешам саопштио списак 26 имена за ЕП

Фото: EPA-EFE/FRANCK FIFE/POOL

Селектор "петлова" Дидије Дешам саопштио је у уторак увече списак од 26 играча, на коме се нашло и име нападача Реала из Мадрида.

ГОЛМАНИ: Иго Лорис, Мајк Мењан и Стев Манданда.

ОДБРАНА: Лика Дињ, Лео Дибоа, Лукас Ернандез, Преснел Кимпембе, Жил Кунде, Клеман Лангле, Банжамен Павар, Рафаел Варан и Керт Зума.

СРЕДИНА: Нголо Канте, Тома Лемар, Пол Погба, Адријан Рабио, Муса Сисоко и Корантен Толисо.

НАПАДАЧИ: Висам Бен Једер, Карим Бензема, Кингсле Коман, Усман Дембеле, Оливије Жиру, Антоан Гризман, Килијан Мбапе, Маркис Тирам.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ: Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.

05. 09. 2025. у 19:51

Коментари (0)

ПА, ОВО ЈЕ СЈАЈНО! Ево зашто је испало добро што је Србија изгубила од Турске!