АЈАКС ПОСЛАО МОЋНУ ПОРУКУ ТАДИЋУ ПРЕД БРАЗИЛ: "Позорница је твоја, Душане" (ФОТО)

Оља Мркић

24. 11. 2022. у 10:47

КАПИТЕН Србије Душан Тадић предводиће "орлове" против Бразила на стадиону "Лусаил ајконик". Биће то 92. меч у националном дресу за фудбалера Ајакса, а славни амстердамски клуб огласио се на друштвеним мрежама овим поводом.

АЈАКС ПОСЛАО МОЋНУ ПОРУКУ ТАДИЋУ ПРЕД БРАЗИЛ: Позорница је твоја, Душане (ФОТО)

FOTO: EPA

Уочи премијере орлова на Мундијалу, Ајакс је послао поруку подршке Душану Тадићу.

- Позорница је твоја, Душане! - поручили су копљаници, преко званичног Твитер налога, свом и капитену "орлова".

Утакмица Србија - Бразил играће се од 20 часова на стадиону "Лусаил ајконик", уз директан ТВ пренос на две телевизије, а ток меча у текстуалном преносу читаоци портала "Новости.рс" моћи ће да прате у нашој секцији Катар2022.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (1)