ВЕЛИКЕ ИГРЕ ОКО ЗВЕЗДИНОГ ИГРАЧА: Једни нуде приличан новац и одбијени су, други убеђени да га доводе џабе, а трећи...
СЛАВНОМ шпанском тиму у Примери не цветају руже. Муче их повреде, као и лоша одбрана, а покушаће да довођењем фудбалера Црвене звезде, Александра Драговића преокрену у Севиљи.
FOTO: M. Vukadinović
Штопер Црвене звезде са аустријским држављанством, Александар Драговић најтраженији је играч Црвене звезде. За њега је након Сампдорије и Севиља показала интересовање, преноси шпански портал "Релево".
Андалужани су у потрази за штопером, а као идеално решење тим који је чест освајач Лиге Европе види управо фудбалера Црвене звезде. Спортски директор Севиље Рамон Монћи намерава Драговића да доведе без обештећења, као слободног играча.
Иако дефанзивац има уговор до 2024. године надају се да би могао да га раскине због његове наводне жеље да напусти Београд.
Фото архива ВН
Ипак, Сампдорија која је покушала да га одведе наводно за 800.000 евра је глатко одбијена. Те је мало вероватно да ће Севиља успети да га доведе без обештећења.
Севиља је већ довела штопера
Из Рена су Шпанци на позајмицу довели младог Француза Лоика Бадеа. Он је претходних шест месеци провео у Нотингем Форесту, али није добио шансу да се избори за место у тиму.
Подсетимо, Севиљи не цветају руже у Примери, а велики проблем је одбрана. Један од штопера, јесте наш репрезентативац Немања Гудељ.
Бонус видео: Навијачи Олимпијакоса и Звезде заједно скандирали "Косово је Србија"
Препоручујемо
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
14. 11. 2025. у 07:00
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (0)