ЉУБИМАЦ НАВИЈАЧА ЗВЕЗДЕ МЕЊА КЛУБ: Након што је освојио титулу ВТБ лиге, Американац већ пронашао нови тим
ПОСЛЕ две сезоне у Зениту Били Берон је решио да промени клуб. Након освајања шампионата ВТБ лиге победом над ЦСКА, бивши бек Црвене звезде требало би да потпише уговор са Олимпијом из Милана.

фото: М.Вукадиновић
Можда би он и даље носио дрес клуба из Санкт Петербурга да није дошло до рата у Украјини, због којег су руски клубови изопштени из европских такмичења. Иако је већина његових земљака раније напустила највећу земљу света Берон је завршио сезону у Русији.
Информације из Италије говоре да ће у наредној сезони некадашњи кошаркаш Црвене звезде играти за Олимпију из Милана. Берон би требало да буде одлично појачање "манекена" у Евролиги, пошто је са просечних 2,2 тројке био пети шутер за три поена у претходној сезони.
Поред њега, очекује се да у Армани стигне и плејмејкер Кевин Пенгос.
Препоручујемо

ОХРАБРУЈУЋЕ ВЕСТИ У ВЕЗИ СА ЛАСОМ: Тренер Реала оперисан, осећа се стабилно
05. 06. 2022. у 20:02

АПЕЛ ЗВЕЗДЕ НАВИЈАЧИМА ПРЕД МЕЧ ОДЛУКЕ: "У понедељак будимо сви као један"
05. 06. 2022. у 17:02

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна
ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).
30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
30. 09. 2025. у 12:50

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (1)