СВЕТИСЛАВ ПЕШИЋ ОДЛУЧИО ДА ПРОГОВОРИ: Ево када се селектор Србије обраћа јавности

Селектор кошаркашке репрезентације Србије Светислав Пешић, дуго очекивану конференцију за медије, одржаће сутра од 13.30 сати у Штарк арени, саопштено је из Кошаркашког савеза Србије (КС С).

СВЕТИСЛАВ ПЕШИЋ ОДЛУЧИО ДА ПРОГОВОРИ: Ево када се селектор Србије обраћа јавности

Фото И. Маринковић

Пешић ће први пут изаћи пред новинара након што је са списка репрезентативаца "прецртан" дугогодишњи капитен Милош Теодосић и јавност би коначно могла да сазна разлоге такве његове одлуке.

Такође, нова "горућа" тема је повреда једног од најискуснијих Немање Бјелице.

Кошаркаши Србије у среду против Словеније у Љубљани играју пријатељски мечц, а све у склопу припрема за дуеле против Грчке (25. августа) и Турске три дана касније у квалификацијама за Светско првенство и старт Европског шампионата 1. септембра.

Србија је у Д групи у Прагу, а ривали су Израел, Холандија, Финска, Пољска и Чешка.

БОНУС ВИДЕО: Овако се Пешићеви "орлови" спремају за Мундобаскет

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет