"ПАРТИЗАН ЈЕ СЈАЈАН ТИМ, А ТРЕНЕР..." Бивши саиграч Николе Јокића нокаутирао црно-беле па признао колико му је драго због тријумфа над њима
ПАРТИЗАН је на евролигашком гостовању Баскији играо одлично, али ипак поклекао, но његов добар наступ оставио је снажан утисак на најбољег кошаркаша овог дуела, донедавног саиграча Николе Јокића у Денвер нагетсима.

Foto: Euroleague TV
Подсетимо, Партизан је у Шпанији испустио подвиг и изгубио после продужетка од Басконије, после чега је Маркус Хауард, јунак тријумфа домаћих, рекао:
- Навијачи су нас носили до ове много важне победе. Знате, Партизан је сјајан тим, који има сјајног тренера. Много ми је драго због тријумфа - истакао је Хауард за Евролига ТВ.
Упитан како му се чини његов други наступ у Евролиги, у коме је дао чак 33 поена, уз осам тројки из 12 покушаја, признао је да му је све још увек - ново:
- Још се привикавам на овај европски стил, и на сам тим у коме сам. Али, то ми све лакше пада јер су ме саиграчи прихватили оберучке. Управо то је и разлог за победу, тимски рад на њој - закључио је бивши најбољи кошгетер НЦАА, што га је и препоручило Денверу.
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић и говор саиграчима из репрезентације Србије који ће се памтити
Препоручујемо

СРБИЈА ИМА НОВУ НБА ЗВЕЗДУ: Американци гледају и не верују шта све ради тинејџер (ВИДЕО)
14. 10. 2022. у 17:32

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!
ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.
01. 10. 2025. у 07:30

ИСТОРИЈСКИ ТРЕНУТАК! ФК Динамо Загреб стиже у Београд!
ФУДБАЛЕРИ Динама из Загреба играће у Србији са Макабијем из Тел Авива, одлука је донета из сигуроносних разлога, а поред чињенице да публике неће бити оба тима суочена су са бројним логистичким изазовима.
01. 10. 2025. у 16:02

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (1)