ЛУКА ДОНЧИЋ ПОНОВО БАЦА ЗВЕЗДАШЕ У ТРАНС: Открио која два клуба једина гледа у Евролиги

Филип Милошевић

15. 01. 2023. у 15:40

Још једном је Лука говорио о страсти према Евролиги.

ЛУКА ДОНЧИЋ ПОНОВО БАЦА ЗВЕЗДАШЕ У ТРАНС: Открио која два клуба једина гледа у Евролиги

Фото АП

Након што је рекао да више гледа Евролигу него НБА утакмице, Лука Дончић је још једном говорио о најважнијем европском такмичењу. На конференцији за новинаре после утакмице након пораза од Портланд Трејл Блејзерса током НБА вечери, словеначки феномен је истакао своје омиљене европске тимове.


- Не знам да ли учим. Само гледам утакмице. Углавном Реал Мадрид и Црвена звезду. рекао је Лука Дончић па додао:

- Увек кажем да су правила сасвим другачија. Много пута не можете играти на исти начин у Евролиги као у НБА. Само уживам у гледању -  додао је он о разликама између два такмичења.

Подсетимо, 23-годишњи лидер Даласа је у сезони 2017/18 освојио Евролигу и проглашен је за МВП-а регуларне сезоне, МВП-а Фајнал-фора, а такође је уврштен и у идеалан тим Евролиге.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСЕ ОДУШЕВИЛА ЛАЖНА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ! Русија и даље (узалуд) слави...

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ЛАЖНА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ! Русија и даље (узалуд) слави...

Русија и Украјина су, откао је почео рат који Руска Федерација назива "специјална војна операција", довели до тога да се, на овај или онај начин, и остатак света укључи у тај сукоб, а најновије вести на ту тему - стижу из сфере спорта.

27. 07. 2025. у 16:58

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

ШЕШЕЉ ОТКРИО КАКО ЈЕ УХАПШЕН: Полиција ме претресла и нашла моје рукописе