СВИ СУ ВИДЕЛИ ТУЧУ НА РЕАЛ - ПАРТИЗАН, АЛИ... О овоме мало ко прича, а морало би!
ПАРТИЗАН је на корак од невероватног успеха. Црно-бели воде 2-0 против Реал Мадрида у четвртфиналу Евролиге. Ипак, због туче која се десила на крају друге утакмице мало се прича о свему што је "парни ваљак" урадио у престоници Шпаније.

Фото: EPA-EFE/Juan Carlos Hidalgo
Челници елитног такмичења су изрекли казне, а изабраници Жељка Обрадовића су заслужили да се напише нешто о самој игри, пошто је клуб из Хумске очитао две лекције "краљевићима", посебно у другој утакмици.
Ако се очекивало да Партизан може да добије једну од два сусрета, вероватно није било много оних који су веровали да ће црно-бели са 2-0 доћи у Београд и тако имати три меч лопте за пласман на Фајнал фор.
Више од самих победа "гробаре" може да радује начин на које су оне извојеване. Кевин Пантер и другови су у првој утакмици знатно теже дошли до тријумфа. Тај меч је решен тројком капитена у последњој секунди.
У другом мечу је Партизан демонстрирао силу, у свим аспектима игре је надирао Реал и натерао Мадриђане да се осете понижено у својој кући.
Црно-бели су одлично шутирали у оба сусрета. Тројке и слободна бацања су погађали у високим процентима, а када је тако шансе за победу и те како расту.
"Парни ваљак" сада има прву меч лопту пред својим навијачима. "Арена" ће бити крцата. Уколико Партизан задржи овакав ниво игре "краљевићи" би могли бити почишћени.
Подсетимо, победник серије на Фајнал фору (19-21. мај) у Каунасу ће играти против Барселоне или Жалгириса. Каталонци су добили први меч.
БОНУС ВИДЕО: МАДРИД ТО НЕ ПАМТИ: "Гробари" направили фешту у престоници Шпаније
Препоручујемо

''ПОКУШАЋУ ДА СЕ ВРАТИМ НА ТЕРЕН И ДОНЕСЕМ ТИТУЛУ ЕВРОЛИГЕ НАВИЈАЧИМА'' Егзум се огласио преко друштвене мреже
28. 04. 2023. у 18:11 >> 18:14

НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О ПОВРЕДИ ЕГЗУМА: Познато стање Партизановог плејмејкера
28. 04. 2023. у 16:10

ПАНТЕР ОДГОВОРИО ЉУЉУ: Ево шта је капитен Партизана поручио Шпанцу
28. 04. 2023. у 15:19 >> 15:20

ОБОЈЕ ЖЕЛЕ У ЛИГУ ШАМПИОНА: Астон вила је јури преко Премијер лиге, док "певци" одмарају екипу за финале Лиге Европе
ЗНА се коме је шта потребно у обрачуну Астон виле и Тотенхема који укрштају копља на "Вила парку" од 20.30.
16. 05. 2025. у 07:35

"ТАЈ ЧОВЕК МИ ЈЕ УНИШТИО ДЕО ЖИВОТА!" Горан Иванишевић се појавио у Београду
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, дошао је у Београд.
15. 05. 2025. у 19:00

"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
16. 05. 2025. у 13:39
Коментари (0)