ВРАТИО СЕ: Потписао Јака Блажич

Марко Паунић
Марко Паунић

16. 07. 2023. у 12:16

Словеначки кошаркаш Јака Блажич вратио се у Цедевита Олимпију, саопштио је данас клуб из Љубљане на званичном сајту.

ВРАТИО СЕ: Потписао Јака Блажич

ФОТО: КК Цибона/Михал Јацић/АБА лига

Блажич (33) ће тако трећи пут у каријери играти за популарне "змајчеке". Био је у клубу од 2011. до 2013. и од 2019. до 2022. године.

Прошле сезоне је играо за турски Бахчешехир, а од 2013. до 2015. године је наступа за Црвену звезду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЉУБИТЕЉИ ТЕНИСА У ШОКУ: Јаник Синер, који не може да игра због допинга, покренуо фондацију да и други постану светски број 1

ЉУБИТЕЉИ ТЕНИСА У ШОКУ: Јаник Синер, који не може да игра због допинга, покренуо фондацију "да и други постану светски број 1"

Тениски свет је потресла информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. У априлу 2024. је он сазнао да је "ухваћен на делу", а потом се бранио далеко од очију јавности, јер је читава ствар неким чудом била заташкана и нико осим најужих Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу о томе нису ништа знали. Када је за то сазнао читав свет - већ је био ослобођен оптужби. Потом је Светска анти-допинт агенција (ВАДА) поднела жалбу, а онда се десио шок-обрт: малтене је поручено "све је у реду". Сада уље на ту тениску ватру долива лично Италијан, који је решио да "и другу децу поведе његовим путем - до светској броја 1".

28. 04. 2025. у 16:01

Коментари (0)

ЉУБИТЕЉИ ТЕНИСА У ШОКУ: Јаник Синер, који не може да игра због допинга, покренуо фондацију да и други постану светски број 1