ПАРТИЗАН ПОТВРДИО: Американац се огласио, већ одабрао број, имао поруку за "гробаре" (ФОТО)
КОНАЧНО се и Партизан огласио о доласку Пи Џеј Дозијера у Хумску.

ФОТО: Принтскрин/СК
Црно-бели су путем свог сајта потврдили да је бивши НБА кошаркаш потписао за њих.
Американац је већ одабрао дрес са бројем 35 који ће носити у новој сезони.
Некадашњи саиграч Николе Јокића је и дао изјаву за званични сајт Партизана.
- Ово је мој први пут да заправо напуштам Сједињене Државе и због тога сам у почетку био мало нервозан. Ипак, како сам о граду чуо само лепе ствари, нервоза је веома брзо прерасла у узбуђења. О клубу сам чуо да је најбоље место за игру са најбољим тренером, због чега се веома радујем да ћу играти за такав клуб и таквог тренера - поручио је Доужер.
О игрању на све три спољне позиције, нови кошаркаш Партизана Моззарт Бет каже:
- Позиција коју највише волим је она са које највише могу да помогнем свом тиму. Са великим самопоуздрањем играм на све три позиције и поносан сам због тога - истакао је Доужер и осврнуо се на навијаче црно-белих.
- Веома сам узбуђен да играм пред навијачима за које сам чуо да су најбољи које кошарка широм света може да понуди. Донећу много страсти и узбуђења у игру нашег тима - истакао је Доужер.
БОНУС ВИДЕО „Јокићева „стотка“: Кога Србин јури по броју трипл-даблова

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
08. 08. 2025. у 07:05

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило на утакмици Црвене звезде у Пољској и после ње
Црвена звезда и Лех су се састали у Познању у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона, а том приликом домаћа публика одушевила је целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.
07. 08. 2025. у 19:55

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.
07. 08. 2025. у 16:00
Коментари (1)