ЈОКИЋ РАСПАЛИО МАШТУ НАВИЈАЧА: Било би сјајно да Денвер одигра утакмицу у Србији

Часлав Вуковић

07. 10. 2023. у 13:32

НИКОЛА Јокић је велика звезда у Америци, али се у Србији посебно прате утакмице Денвера који би ако питате сјајног центра могао да одигра утакмицу у нашој земљи.

ЈОКИЋ РАСПАЛИО МАШТУ НАВИЈАЧА: Било би сјајно да Денвер одигра утакмицу у Србији

FOTO: Tanjug/AP

Ерон Гордон је током лета неко време боравио у Сомбору где је са Јокићем пратио коњске трке. Српски ас је сада упитан да ли би још неки играч клуба из Колорада могао да посети Србију. Николин одговор био је веома занимљив.

- Мислим да ће доћи следеће године, а ја ћу да напустим државу - рекао је у врло шаљивом тону Никола Јокић.

Потом је најавио да би Денвер могао да одигра утакмицу у нашој земљи.

- Мислим да би то било сјајно. Има много фанова Нагетса у Србији и људи који воле кошарку. Био би то добар шоу - истакао је српски кошаркаш.

БОНУС ВИДЕО: ДОЧЕК ЗА ПАМЋЕЊЕ: Заједничко уживање кошаркаша Србије и навијача

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УС**** СМО СЕ! Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.

19. 06. 2025. у 20:01

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (2)

ВРЕМЕ ЈЕ ЗА КИВУОВ ПРВЕНАЦ: Интер не сме себи дозволити нови кикс на Светском првенству