ОБРАДОВИЋ СЕ ЦРВЕНИ ОД СТИДА! Тренер Партизана о индолентним играчима и Пи Џеј Доужеру
Кошаркаши Партизан поражени су синоћ у Београду од екипе Игокее резултатом 91:89 (18:12, 30:22, 28:23, 15:32), у мечу седмог кола регионалне АБА лиге.

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
Тренер црно-белих Жељко Обрадовић честитао је Босанцима на победи, а за игру свог тима каже да су то све проблеми који се већ понављају.
- Желим да честитам Игокеи на заслуженој победи. Одиграли су цео меч добро. Ми смо у последњој четвртини подигли агресивност која је била потребна да се вратимо у утакмицу и вратили смо се и имали лепу шансу да се то другачије заврши. Нажалост по нас, завршило се тако како се завршило и Игокеа је победила. Проблеми су исти када играте у овом ритму. Почео сам са поставом за коју сам мислио да ће бити мотивисана, последња ствар коју сам рекао да морамо да се боримо за сваку лопту. Од пет ничијих лопти, сваку је узела Игокеа. То говори са каквом жељом смо ушли у утакмицу. Последња четвртина, пробудили смо се и успели да дођемо до егала, имали отворен шут за три поена, десила се мртва лопта и онда се десило што се десило - рекао је Обрадовић.
Припрема меча била је као и свака друга.
- Ја сам рекао већ да је припрема била као и свака друга. Играли смо на турниру АБА Суперкупа против Игокее и све нам је било познато о њима. Мислим да је мотивација нешто што је изузетно значајно. Чињеница да када играчи говоре о утакмици говоре о томе шта раде у нападу и то је први проблем када говоре само о томе, а не о одбрани. Одбрана све треба да нам да, а испало је све другачије.
Данас није било Пи Џеја Доужера, а одлука о томе је искључиво Жељкова. Коментарисао је и игру осталих на терену.
- Што се тиче Пи Џеја, моја је одлука, био му је потребан одмор у односу на то што нас очекује. Умор, то је све. Вечерас смо могли да видимо да неки дају све од себе, а други се понашају прилично индолентно. Због чега је то тако, видећемо, покушаћемо да их дижемо.
Препоручујемо

АБА ШОК: Партизан изгубио у Београду, Игокеа у нестварном мечу победила црно-беле!
12. 11. 2023. у 23:02

ЦРНО-ЉУБИЧАСТИ НА ОПРЕЗУ: Партизан чека Игокеу у хуманитарној одори, дебитује Кабокло
11. 11. 2023. у 19:24

ЦРНО-БЕЛИ ПОСТАЈУ ЦРНО-ЉУБИЧАСТИ! Ево зашто КК Партизан мења боју дресова (ФОТО)
11. 11. 2023. у 15:51

ОСОКОЉЕНИ ПАРТИЗАНОВИ КЛИНЦИ ИДУ У ПОЉСКУ ПО ПОБЕДУ: Олександрија је очајно одрадила припреме за нову сезону
ПАРТИЗАН гостује украјинској Олександрији у оквиру другог преткола Лиге конференције.
24. 07. 2025. у 10:21

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)
Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.
24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (4)