Е, ЗБОГ ТОГА НИСАМ "ОПАЛИО" ЈОКИЋА! "Прљави" Американац открио шта му је Србин рекао (ВИДЕО)
ДРЕЈМОНД Грин је дуго био трн у оку Николе Јокића. Кошаркаш Голден Стејта једини је имао "пелцер" за Србина, а онда се све променило преко ноћи.
Фото: Принтскрин
Најбољи кошаркаш данашњице је дефинитивно провалио како изаћи на крај са једним од најбољих одбрамбених играча у НБА лиги. И некако у складу са тим Денвер је пронашао формулу како да побеђује Голден Стејт, што се десило и на њиховом претходном мечу. Наиме, Нагетси су срушили Карија и друштво, а о партији момка из Сомбора бруји Америка.
Никола Јокић је меч завршио са 32 поена и по 16 скокова и асистенција, а признање за нестварну партију му је одао и Дрејмонд Грин.
- Приредио ми је потпуни пакао. Апсолутно нисам имао одговоре и једноставно ћу се смејати због тога јер, или се смејеш или плачеш. Тако да сам одлучио да се смејем - искрен је Грин.
Наставио је ас Голден Стејта да ниже похвале на рачун Србина.
- Нисам имао апсолутно никакав одговор. А он је био сјајан, у невероватној је форми, човече. Требало је да га видите како трчи тереном. Морао сам да повећам брзину неколико пута да бих га сустигао док је трчао тереном. И само је ишао, није се умарао. Само је трчао и трчао. Свака част Јокићу, увек је забавно играти против њега. Имам пуно поштовања према њему. Увек сам га имао. Свиђа ми се како обавља своје послове. Очигледно је сјајан кошаркаш.
А онда је дошла на ред ситуација где је Јокић први ударио Грина, а овај му није вратио како то иначе ради. Сада је открио и због чега:
- Јокић ме је ударио раменом у браду. И нису свирали фаул у нападу, након чега сам га обухватио. И враћао се сада на други крај терена и каже ми: 'Брате, то је дефинитивно био фаул'. Рекао ми је да то није урадио намерно. А ја сам му одговорио да знам да није. Зато га нисам јако фаулирао, само сам га обухватио јер знам да није било намерно - каже Грин и додаје:
- Волим да играм против момака где постоји међусобно поштовање према раду који си уложио, раду који сам уложио, постоји здраво такмичење. Увек је част играти против Џокера - закључио је Американац.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ ЗАТЕЧЕНИ: Не могу да верују шта Никола Јокић ради кад није у нападу (ВИДЕО)
26. 02. 2024. у 19:55
ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице
СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Сакрамента који се састају у "Голден 1 центру" пет сати после поноћи.
11. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ У БЕОГРАДУ: Дете прегажено у стампеду због туче српских навијача (ВИДЕО)
Сраман догађај потресао је српски фудбал, а најновије вести из њега - прилично су узнемириле све љубитеље "најважније споредне ствари на свету".
10. 11. 2025. у 15:20
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)