ЗЛАТНИ НЕМАЦ У ПАРТИЗАНУ? Црно-бели послали понуду кошаркашу који је освојио прошлогодишњи Мундобаскет
КК Партизан прави тотални ремонт за следећу сезону. Црно-беле су напустили носиоци игре, а дошла за сада три нова појачања, а ''парни ваљак'' је близу да реализује и четврто.

FOTO: EPA
Наиме, како јавља Меридиан Спорт Партизан је послао двогодишњу понуду за кошаркаша Бајерна из Минхена и освајача злата са Немачком на Мундобаскету, Исака Бонгу.
Некадашњи члан Лејкерса, Вашингтона и Торонта је у сезони за нама носио дрес Бајерна и тамо просечно бележио 5,8 поена, 4,2 скока и 1,2 асистенције у Евролиги.
БОНУС ВИДЕО: ТУЧА НАВИЈАЧА НА ЕУРО 2024: Албанци напали српске навијаче, али када се чуло "Јуриш!" - нису се добро провели
Препоручујемо

СЕЛЕКТОР ПОРТУГАЛАЦА ЗАГРМЕО: "Навијачи који улећу на терен због селфија представљају безбедносну претњу"
23. 06. 2024. у 08:15 >> 08:11

АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ ПОД ПРИТИСКОМ: Није се овоме надао на почетку сезоне
УМЕСТО да се прошета до титуле као што су многи очекивали, Ал Хилал ће вероватно остати без ње, поготово ако испусти бодове против Орубаха на данашњој утакмици 31. кола Професионал лиге (18.00).
12. 05. 2025. у 09:00

"ДЕЛИЈЕ" СЕ ОГЛАСИЛЕ ПОВОДОМ ИЗБОРА: Ванредно саопштење навијача Црвене звезде
"Делије", најватренији навијачи Црвене звезде, решили су да се данас огласе. "Ванредно", рекло би се, али - са важним разлогом.
11. 05. 2025. у 14:03

БИЛИ КАО БРАЋА ТРИДЕСЕТ ГОДИНА: Дејо поцепао слику с њим - некадашњи репрезентативац открио разлоге свађе
ЛЕГЕНДАРНИ фудбалер Дејан Савићевић пре неколико година поцепао је фотографију са некадашњим саиграчем и великим пријатељем Бранком Брновићем.
11. 05. 2025. у 10:29
Коментари (1)