АМЕРИКАНЦИ ПРЕТЕ СРБИЈИ: Букер никад спремнији за Олимпијске игре

13. 07. 2024. у 16:42

Олипимпијске игре у Паризу се ближе, а једно од најзанимљивијих такмичења биће кошаркашки турнир за мушкаце. Многи се надају да би Американци могли да се "оклизну" и да се докаже да се врхунска кошарка игра и ван Сједињених Америчких Држава, али једна од звезда овог тима има другачије мишљење.

АМЕРИКАНЦИ ПРЕТЕ СРБИЈИ: Букер никад спремнији за Олимпијске игре

Фото Profimedia

Девин Букер сматра да је за "јенкије" додатна мотивација то што их сви поцењују.

 - Чујем да многи причају како нас многе селекције сустижу, а то нас чини гладним, то нас мотивише. Имамо велико поштовање према тим момцима, али кошарка и даље живи овде - рекао је Букер.

Управо ће селекцијан Србије отворити Олимпијске игре против Американаца 28. јула, па остаје да се види да ли ће "дрим тим" потврдити доминацију.

БОНУС ВИДЕО: "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКАЗУЈЕ СВОЈ РАСКОШНИ ТАЛЕНАТ: Други пик са прошлогодишњег драфта би могао бити звезда тима у будућности!

ПОКАЗУЈЕ СВОЈ РАСКОШНИ ТАЛЕНАТ: Други пик са прошлогодишњег драфта би могао бити звезда тима у будућности!

ОЧЕКУЈЕМО добро издање Алекса Сара на вечерашњем сусрету Визардса и Лејкерса који укрштају копља у Вашингтону сат времена после поноћи.

30. 01. 2026. у 12:30

Коментари (0)

МОМЧИЛО ГАВРИЋ - НАЈМЛАЂИ ПОДОФИЦИР СВЕТА: Швабе му поклале целу породицу, с 8 лета се придружио војсци - рањен на Солунском фронту, одликов