"ИЗАЗИВАМ ВАС!": Атаман "пецнуо" Бостон селтиксе! Послао им специјалну поруку! (ВИДЕО)
Тренер кошаркаша Панатинаикоса Ергин Атамана дао је још једну занимљиву изјаву у којој је имао посебан позив за НБА шампиона Бостон селтиксе.
Фото: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU
Атаман је позвао Селтиксе на дуел па да на терену докажу да су најбољи на свету.
- Желим још једном да кажем, ви момци (Бостон селтикси) нисте светски прваци. Бостон селтикси, нисте светски прваци. Ви сте само НБА шампиони. Ми (Панатинаикос) смо шампиони Евролиге. Ако желите да будете прваци света, дођите и играјте са нама. Ово је изазов, дођите да играмо. Победите нас и онда је у реду, бићете светски прваци - рекао је Атаман.
Подсетимо, дебата о томе да ли су шампиони НБА лиге истовремено и шампиони света често се води од кад је амерички спринтер Ноа Лајс, рекао да НБА првак није у исто време и светски првак.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
РУДИ, СРАМ ТЕ БИЛО! Гобер ударио Јокића, па се обрачунао са Николиним саиграчем (ВИДЕО)
02. 11. 2024. у 09:57
ВЕЛИКИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Србин стао пред новинаре и показао зашто је најбољи
02. 11. 2024. у 08:36
ЈОКИЋ ПИШЕ ИСТОРИЈУ НБА ЛИГЕ: Денвер не бриљира, али је зато Србин светла тачка (ВИДЕО)
02. 11. 2024. у 07:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)