ШТА МУ БИ? Жељко Обрадовић показао средњи прст док је причао о судијама (ВИДЕО)

Novosti online

24. 12. 2024. у 09:14

ТРЕНЕР Партизана Жељко Обрадовић критиковао је судије после пораза од Црвене звезде у вечитом дербију (89:84).

ШТА МУ БИ? Жељко Обрадовић показао средњи прст док је причао о судијама (ВИДЕО)

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Дерби у Београдској арени судили су Урош Николић, Томислав Хордов и Лука Кардум, који су чак дали и техничку најтрофејнијем европском тренеру свих времена. 

Након меча на конференцији за штампу Обрадовић је објаснио шта се десило: 

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

- Треба бити поштен и рећи да смо ми неке ситуације лоше решили, али понављам још једном - биле су и друге ситуације. Ево на пример, да се вратим на техничку која је мени суђена. Ја сам чак на енглеском причао. Пошто је то навика. Рекао сам 'It's offensive faul'.. То су биле једине речи које сам изговорио - казао је он.

У једном тренутку док је говорио на ту тему, показао је средњи прст. Навијачи су то одмах применили и тај део постао је виралан.

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

Вероватно да се ради о случајности, али у сваком случају интересантан моменат са конференције.

Бонус видео:  Породица променила "Оче наш" због КК Партизан

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"

ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.

02. 10. 2025. у 07:20

Коментари (0)

ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди (ФОТО)