ТУГА: Преминуо некадашњи кошаркаш и судија врховног суда
Тужне вести погодиле су Америку.

Фото: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Наиме, преминуо је у 83 години Бери Крејмер, некадашњи кошаркаш, адвокати члан Врховног суда државе Њујорк.
Крејмер је наступао за Ен-Вај-Ју, награђен је АЛЛ-Америцан лауреатом, а као играч бележио је импресивних 29, поена по мечу.
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *
Био је шести пик на НБА драфту 1964. године. Одиграо је једну сезону за Сан Франциско Вориорсе, да би затим играо за Никсе. Паузирао је скоро четири године после тога и последњи тим су му били Бруклин Нетси.
Посветио се после каријере праву и изучавању истог. Био је окружни судија у Њу Јорку , а такође је био члан и адвокатске фирме од 2019. све до краја живота.
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *

БАЛКАНСИ ДЕРБИ ПРИПАШЋЕ ЈОКИЋУ: Лејкерси су прошли пут зауставити Николу, то се неће поновити
ОЧЕКУЈЕМО да Никола Јокић предводи Нагетсе у дербију Западне конференције који ће одиграти са Лејкерсима у "Крипто.ком" арени три сата после поноћи.
19. 03. 2025. у 13:00

СПОРТСКИ ШОК: Умро Андрија Делибашић!
Прослављени црногорски фудбалер, касније угледни тренер и функционер, Андрија Делибашић преминуо је данас у 44. години.
19. 03. 2025. у 12:07

ПОРОШЕНКО УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: "Води Украјину у диктатуру, Трамп не верује Путину - треба му план Б"
ОН ЈЕ БИВШИ председник Украјине и сматра се главним политичким супарником актуелног председника Володимира Зеленског.
19. 03. 2025. у 10:20
Коментари (0)