ВАШИНГТОН НЕ ПУШТА "ФЕЊЕР"! Тристан Вукчевић солидан у поразу од Портланда
Kошаркаши Портланда победили су јутрос у гостима екипу Вашингтона резултатом 129:121 у мечу НБА лиге.
Фото: АП
Најефикаснији у тиму из Портланда био је Шејдон Шарп са 36 поена, осам скокова и пет асистенција.
Kод домаћих, најбољи је био Џордан Пул, који је постигао 24 поена, док су Kори Kисперт и Ришон Холмс додали по 20.
Српски кошаркаш Тристан Вукчевић провео је на терену нешто мање од 19 минута, а за то време забележио је осам поена, два скока, асистенцију, блокаду и две изгубљене лопте.
Kошаркаши Портланда налазе се на 12. месту на табели Западне конференције НБА лиге са 26 победа и 33 пораза, док је Вашингтон последњи, 15. на Истоку са скором 10/48.
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
"ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?!" Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)
Србија и Шпанија пружиле су истински рукометни спектакл на рукометном првенству света за жене, а наше девојке су и те како умеле да прославе велики подвиг.
02. 12. 2025. у 19:33
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)