КАКАВ ПОЧЕТАК СЕРИЈЕ: Панатинаикос убедљив против Олимпијакоса
Кошаркаши Панатинаикоса победили су данас Олимпијакос резултатом 80:68 на старту финала грчког плеј-офа и тако повели 1:0 у серији која се игра на три победе.
Фото: EPA-EFE/RYAN LIM
Грчки великани су пре само пет дана играли за треће место на Фајнал фору, где је Олимпијакос победио 97:93, али је Панатинаикос узвратио у много важнијој утакмици.
Џерајан Грант је предводио "зелене" са 17 поена, 14 је дао Кендрик Нан који је имао и шест асистенција, док је Омер Јуртсевен дао 12 поена и имао седам скокова, а Џеди Осман је додао 11 поена.
Код Олимпијакоса је најефикаснији био Саша Везенков са 20 поена уз 10 скокова, Мустафа Фал је дао 15 уз седам скокова, Еван Фурније 12, а Алек Петерс 11 поена. Никола Милутинов није дао поен за 14 минута, имао је четири скока и две асистенције.
У наредном мечу, у недељу, домаћин ће бити Олимпијакос.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
ПАРТИЗАН ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Црно-бели" су заузели трон Суперлиге Србије и не планирају да сиђу са њега
ПАРТИЗАН је средином недеље победом над Јавором преузео прво место, а прилику да се учврсти на њему имаће данас од 18.30 када буде угостио Нови Пазар.
09. 11. 2025. у 09:40
СВЕТ ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Северна Кореја управо урадила
Северна Кореја се у жижи светске јавности нађе када нечим изненади своју непосредну околину, али најновије вести везане за ту државу - изненадиле су читаву планету.
09. 11. 2025. у 14:00
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)