ПЕТРУШЕВ ВЕРУЈЕ У ЗВЕЗДУ: Морамо да победимо наредне две утакмице како знамо и умемо!
ЦРВЕНА звезда доживела је бламажу у првој утакмици полуфинала КЛС-а. Црвено-бели су као домаћини поражени од Спартака (93:81). Ипак, центар шампиона Србије Филип Петрушев верује у преокрет.
ФОТО: КК Будућност/Филип Рогановић/АБА лига
Свестан је репрезентативац наше земље да он и саиграчи морају да одиграју много боље, пре свега са више енерије у другом мечу, како би остали у трци да одбране титулу.
- Јако лоша утакмица за нас. Ушли смо лоше, пре свега у одбрани, била је лоша одбрана свих 40 минута. Они су енергетски били бољи, добро су се припремили и заслужено су победили. Ми морамо да се подигнемо и да победимо у наредне две утакмице како знамо и умемо, сигуран сам да ћемо то и урадити - рекао је Петрушев.
Филип је одиграо утакмицу испод свог нивоа и онако како је навикао навијаче. Он је за 20 минута на паркету постигао девет поена.
Подсетимо, друга утакмица Спартак - Црвена звезда игра се у понедељак од 19 часова у дворани "Дудова шума" у Суботици.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ШОК-ПРОМЕНЕ У АБА ЛИГИ! Сазван хитан састанак, ништа више неће бити исто...
15. 06. 2025. у 14:32
БРУКА НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! ФИФА чини све да сакрије историјску срамоту (ФОТО)
15. 06. 2025. у 09:51
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу у тренутку када Руси сумирају помешане утиске о спектаклу званом "Зимске олимпијске игре Милано - Кортина 2026", и то због све ружнијих дешавања везаним за Параолимпијске игре које на истом месту следе.
21. 02. 2026. у 20:00
"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.
21. 02. 2026. у 09:40
Коментари (0)