ДОКЛЕ ВИШЕ? Дубаи довео још једно брутално појачање из Барселоне

Новости онлине

17. 07. 2025. у 11:02

КАКАВ ће то тим да буде!

ДОКЛЕ ВИШЕ? Дубаи довео још једно брутално појачање из Барселоне

ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић

Кошаркашки клуб Дубаи јачи је и за Џастина Андерсона (31), доскорашњег играча Барселоне.

Клуб из уједињених Арапских Емирата је на свом профилу на "X" мрежи објавио не тако загонетну поруку о доласку новог играча, коју је било лако одгонетнути.

- Рођен у Монтросу, Вирџинија, стиже у Дубаи. Ново име се прикључује нашој породици", пише у објави Дубаија. 

Опис одговара само једном имену - поменутом Андерсону који је рођен у Монтросу и недавно се разишао са Барселоном после сезоне проведене у табору Каталонаца.

Претходно, играо је за Валенсију, Бреоган, Индијану, Кливленд и још бројне НБА клубове и њихове развојне тимове. 

Андерсон је још једно у низу нових имена у редовима евролигашког дебитанта и екипи која ће и наредне сезоне играти АБА лигу.

Дубаи је недавно ангажовао и Двејна Бејкона, а претходно стигли су Алекса Аврамовић, Мекинли Рајт, Џанан Муса, Мам Жаите и Кенан Камењаш.

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила

ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања.

16. 03. 2026. у 12:26

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила