ЗВЕЗДА НАШЛА ПРВО ПОЈАЧАЊЕ: Стиже крило из Фенербахчеа?
ИАКО још увек за црвено-беле није завршена текућа сезона, клуб је већ окренут прављењу тима за наредну.
ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић
Наводно, једна од жеља Црвеен звезде јесте кошаркаш Фенербахчеа Џарел Еди. Еди је одиграо овој сезони 32 дуела за Фенербахче у Евролиги.
Најбољу партију пружио је против ЦСКА када је убацио 18, односно у другом мечу 17 поена.
У октобру ће напунити 30 година, а има опцију да продужи уговор са турским тимом на још једну сезону, али је све извесније да ће пронаћи нови ангажман.
Препоручујемо
РАДОЊИЋ ПРЕД БУДУЋНОСТ: Очекујемо још тежи меч, Волден и Куриџа неизвесни
17. 05. 2021. у 18:02
ДАНИЛОВИЋ: ДВЕ ЛИЦЕНЦЕ ЗА АБА ЛИГУ! Јокић би био МВП да је Американац
06. 05. 2021. у 10:13
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)