СРБИ ИДУ У РЕПЕСАЖ! Мачковић и Пименов на поправном испиту

Марко Паунић
Марко Паунић

27. 07. 2024. у 12:03

Репрезентативци Србије у веслању Николај Пименов и Мартин Мачковић нису успели да се пласирају у полуфинале у дубл скулу, пошто су данас заузели четврто место у првој квалификационој групи.

СРБИ ИДУ У РЕПЕСАЖ! Мачковић и Пименов на поправном испиту

Фото: Профимедиа

Први у групи су били веслачи из Холандије, друго место су заузели Новозеланђани, а трећа је била селекција САД.

Пименов и Мачковић ће нову прилику за пласман у полуфинале имати у репесажу сутра од 10.20 часова.

ОГРОМНО ОБЕЗБЕЂЕЊЕ: Полиција на све стране у Паризу пред отварање Олимпијских игара 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)