"НОЛЕТА ЋЕМО ДА ПРАВИМО ОД..." Уплакани Драгутин Топић: Дете ми скаче, а мени некако срце пуно!
НАЈБОЉИ тенисер свих времена изазвао је бројне реакције након победе над Стефаносом Циципасом. Једна од најгласнијих дошла је од прослављеног Драгутина Топића, оца Ангелине Топић који је емоције јавно исказао.

Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
Дан пре наступа Ангелине Топић у Паризу Драгутин је објавио емотивну поруку Новаку Ђоковићу.
– Спр*ао сам, баш тако као што читате, спр*ао сам, свој живот у овај ј***ни спорт! Новака ћемо да правимо од г***а, а он цар, император, али мало нас га види као таквог. Е нека си Ноле, мој си, наш си. Српски, ничији а свачиији, а опет мој, јер моја суза је за тебе, па нека је последња, нека ме разапну, боли ме баш к***ц, ти си српско нај-нај. Идем, сутра моје дете наступа за исту ову Србију, а мени некако срце пуно, написао је на свом Инстаграм налогу Драгутин Топић.
БОНУС ВИДЕО: МЛАДИЋ ИЗ БЕОГРАДА СВУДА УЗ СРБИЈУ: Филип са урнебесном мајицом пружа подршку ''орловима'' и у Лилу

ВИМБЛДОН: Ђоковић чекира карту за полуфинале, Синерова повреда "отвара врата" Шелтону...
УЛАЗИМО у саму завршницу Вимблдона и редакција Типа вам је саставила тикет направљен искуљиво од парова четвртфинала најпрестижнијег тениског турнира на свету.
09. 07. 2025. у 10:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

КИНЕЗИ НАПАЛИ НЕМАЧКИ АВИОН ЛАСЕРОМ? Берлин потврдио - брод је нациљао ловца, амбасадор хитно позван на разговор
КИНЕСКИ ратни брод ласерски је циљао немачки авион изнад Црвеног мора током мисије ЕУ, тврди немачка влада. Берлин је оценио инцидент као озбиљан безбедносни пропуст и позвао кинеског амбасадора на хитан разговор.
10. 07. 2025. у 12:53
Коментари (0)