ЂОКОВИЋ И АЛКАРАЗ ПИШУ ИСТОРИЈУ: Србин и Шпанац оборили нови рекорд пред велико финале на Олимпијским играма

Филип Милошевић

03. 08. 2024. у 16:23

Епско финале биће одиграно у недељу где ће се за злато борити Новак Ђоковић и Карлос Алкараз.

ЂОКОВИЋ И АЛКАРАЗ ПИШУ ИСТОРИЈУ: Србин и Шпанац оборили нови рекорд пред велико финале на Олимпијским играма

Foto: AP

Они су исписали историју овим финалом, пошто је Новак најстарији финалиста икада на Олимпијским играма, док је Алкараз најмлађи свих времена који се нашао у борби за злато.

 Како је најављено, меч ће почети у недељу око 14 часова на терену "Филип Шатрије" у Паризу, у оквиру тенинског комплекса Ролан Гароса.

БОНУС ВИДЕО: КОШАРКА СПАЈА! Навијачи Србије и Порторика направили шоу пред олимпијски меч

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)