ОГЛАСИЛИ СЕ ИЗ САВЕЗА: Ево шта се дешава са местом селектора женске одбојкашке репрезентације Србије
Женска одбојкашка репрезентација Србије поражена је од Италије са 3:0, а након меча одмах се повела прича о будућности Ђованија Гвидетија на клупи нашег националног тима.
ФОТО: Танјуг/АП
Данас се појавила информација да је некадашњи француски репрезентативац Стефан Антига један од првих кандидата за место селектора Србије, али сада је стигао деманти из Одбојкашког савеза Србије.
Саопштење преносимо у целости:
- Одбојкашки савез Србије демантује писање појединих медија да је изабран нови селектор женске репрезентације Србије, а да је Ђовани Гвидети смењен.
Као свака озбиљна организација и Одбојкашки савез Србије ће прво по убрзаном поступку анализирати резултате женске и мушке сениорске репрезентације на такмичењима одиграним ове године, а онда у најбржем могућем временском оквиру донети одлуке у интересу будућности и развоја српске одбојке и о њима обавестити јавност.
Поносни смо на резултате наших одбојкашица и одбојкаша у последњој деценији, поносни смо на помоћ државе одбојци и услове који им се обезбеђују за тренинг, припреме и путовања, као и на чињеницу да су се редовно одазивали репрезентативним обавезама и борили за грб Србије.
Нажалост, резултат је овога пута изостао, али српска одбојка има будућност и прилику да се на следећим великим такмичењима врати на победничка постоља - саопштио је ОСС.
Подсетимо, Гвидети је после меча рекао да му је уговор истекао и да није било конкретних разговора о продужетку сарадање.
БОНУС ВИДЕО: ЈА ТЕ ВОЛИМ, СРБИЈО! Српски навијачи пред олимпијски меч кошаркашица са Кином
Препоручујемо
ПАРТИЗАН ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Црно-бели" су заузели трон Суперлиге Србије и не планирају да сиђу са њега
ПАРТИЗАН је средином недеље победом над Јавором преузео прво место, а прилику да се учврсти на њему имаће данас од 18.30 када буде угостио Нови Пазар.
09. 11. 2025. у 09:40
СКАНДАЛ У БЕОГРАДУ: Дете прегажено у стампеду због туче српских навијача (ВИДЕО)
Сраман догађај потресао је српски фудбал, а најновије вести из њега - прилично су узнемириле све љубитеље "најважније споредне ствари на свету".
10. 11. 2025. у 15:20
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)