ДЕЧКО ЈЕ ПОЛИО БЕНЗИНОМ, ПА ЗАПАЛИО! Учесница Олимпијских игара због тешких повреда завршила у болници
Атлетичарка из Уганде Ребека Чептигеј, која је завршила на 44. месту на маратону на Олимпијским играма у Паризу, хоспитализована је у Кенији након што ју је партнер полио бензином и запалио, саопштила је данас кенијска полиција.
FOTO: Tanjug/AP
Партнер атлетичарке Диксон Ндијема Марангач ушао је недељу у њену кућу на западу Кеније и чекао да се она и деца врате из цркве.
"Диксон је полио Ребеку бензином пре него што је подметнуо ватру", навела је полиција и додала да је и он повређен.
Полиција је саопштила да су 33-годишња спортисткиња и њен партнер хоспитализовани са "вишеструким опекотинама".
Тамошњи медији су пренели да се пар често свађао.
БОНУС ВИДЕО СВИ БИ НА СРБИЈА - ХРВАТСКА: Огромни редови пред олимпијско ватерполо финале
ЈОКИЋЕВА ОСВЕТА! Никола се намерачио да великом ривалу покаже где му је место!
ВЕЧЕРАС нас очекује дуел између Нагетса и Тандера, а ми очекујемо да ће Јокић бити посебно мотивисан због дешавања на последњем мечу ових тимова.
09. 03. 2026. у 12:30
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)