КРЕЋУ У НОВЕ ПОБЕДЕ: Шампиони из кик бокс клуба Палмини тигрови започели жестоке припреме (ВИДЕО)
СВУДА у свету због епидемије корона вируса у претходних годину дана одложене су бројне спортске манифестације у свим спортовима па тако и у кик боксу.

Фото: Новости
Како је епидемија у Србији и у свету почела да губи битку пред вакцинацијом, на сцену се враћају и спортска такмичења.
Шампиони најтрофејнијег српског кик бокс клуба Палмини Тигрови крећу са жестоким припремама, како би за два месеца достигли топ форму и кренули у нове победе и освајање нових трофеја. Најуспешнији српски кик боксер свих времена Александар Коновалов кренуо је са припремама за мечеве у аматерској конкуренцији у кик боксу али и за професионалне мечеве у боксу.
И остали кик боксери Палминих Тигрова већ данима жестоко тренирају и нема сумње да ће у наредном периоду овај најтрофејнији јагодински кик бокс клуб обрадовати све љубитеље спорта у Србији новим победама и трофејима.
Препоручујемо

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна
ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).
30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
30. 09. 2025. у 12:50

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)