(УЗНЕМИРИЈУЋИ ВИДЕО) СТРАШНА ТРАГЕДИЈА: Млади мотоциклиста изгубио живот на стази

25. 07. 2021. у 18:27

ВЕЛИКА туга у свету спорта! Млади Уго Миљан изгубио је живот возећи мотор.

Млади мотоциклиста Уго Миљан који је имао само 14 година трагично је изгубио живот на трци Европског талент купа на стази у Алканизу у Шпанији.

Он је изгубио је контролу над мотоциклом и пао у кривини, док су други такмичари стизали великом брзином.

Покушао је да се спаси, да отрчи ван стазе, неки су успели да га избегну, али не и Пољак Милан Павелец. Ударио га је и задао му тешке повреде врата и леђа.

Трка је одмах прекинута, а Миљан је хеликоптером пребачен у болницу у Сарагоси, али спаса му није било!

(Информер)

ЕРДОГАН ЛУПИО ШАМАР НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

ЕРДОГАН "ЛУПИО ШАМАР" НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

Турска је прошла у четвртфинале Европског првенства у фудбалу головима неочекиваног јунака, а баш он, дефанзивац Мерих Демирал изазвао је велики скандал због ког се страсти не смирују ни трећи дан. Штавише, сад је реаговао и председник Турске, Реџеп Тајип Ердоган. И то нимало безазлено.

05. 07. 2024. у 19:08