ИЗНЕНАДНА СМРТ МЛАДЕ НОВОЗЕЛАНЂАНКЕ: Свет бициклизма у шоку! Обрисан узнемирујући пост на друштвеним мрежама

Оља Мркић

09. 08. 2021. у 16:56

ОЛИМПИЈСКА репрезентативка Новог Зеланда у бициклизму Оливија Подмор преминула је у понедељак у 25. години.

ИЗНЕНАДНА СМРТ МЛАДЕ НОВОЗЕЛАНЂАНКЕ: Свет бициклизма у шоку! Обрисан узнемирујући пост на друштвеним мрежама

ФОТО: ЕПА

Бициклистички свет шокиран је изненадним одласком младе бициклисткиње, који је преко друштвених мрежа потврдила њена породица.

- Покој души мојој дивној сестри и ћерки мог оца Фила подмора. Заувек ћеш бити у нашим срцима - написао је на Фејсбуку Оливијин брат Мичел.

Подмор је нешто раније током дана на Инстаграму објавила узнемирујући пост који је у међувремену избрисан са њеног налога. Објава се односила на велике притиске са којима се суочавају спортисти.

- Спорт је сјајна ствар за велики број људи. То је борба, некада мучење, али је такође сјајна ствар. Осећај који доноси спорт не може да се мери са било чиме другим када побеђујеш, али када губиш, када те не изаберу у тим или када се не квалификујеш за такмичење, када се повредиш, када не испуниш очекивања околине, када се не удаш када сматрају да требаш, када не купиш кући, не родиш децу јер покушаваш да будеш најбољи у спорту – то такође не може да се мери са било чиме - писало је у њеној објави.

Огласио се и Олимпијски комитет Новог Зеланда уз изразе најдубљег саучешћа породици:

- Оливија је представљала Нови Зеланд са чашћу и поносом на Играма у Рију 2016. године и на Играма Комонвелта 2018. Била је цењен члан тима и њена смрт је велики губитак за целу нашу заједницу.

Званичан разлог смрти није саопштен, али је портпаролка полиције рекла да је полиција стигла на дојаву о изненадној смрти на имању у Кембриџу.

- Полиција истражује смрт у име мртвозорника - саопштено је из ПР службе.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду

НАКОН доминантног издања у Познању где је славио 3:1, српски шампион ће вечерас пред пуним трибинама "Стадиона Рајко Митић" бранити два гола предности против пољског Леха у реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона (21.00).

12. 08. 2025. у 07:20

ХАОС! Син легенде прешао из Звезде у Партизан и поручио: Опростите ми моју ружну прошлост!

ХАОС! Син легенде прешао из Звезде у Партизан и поручио: "Опростите ми моју ружну прошлост!"

Талентовани крилни нападач, Душан Јовановић, стигао је у редове омладинског погона Партизана. То не би било ништа несвакидашње у време прелазног рока, да се не ради о момку који у Партизан стиже из Звезде, који је притом син чувеног репрезентативца Милана Ланета Јовановића - и који је све "зачинио" поруком која је разбуктала страсти, и када су "делије" у питању, и када су у питању "гробари".

12. 08. 2025. у 12:20

Коментари (0)

ОВО ЋЕ ИЗАЗВАТИ МНОГЕ РЕАКЦИЈЕ: Ево шта су делије ноћас урадиле поводом дешавања у Црној Гори (ФОТО)