НЕЗАПАМЋЕН СКАНДАЛ: Навијачи у Пећи величали "Велику Албанију" и УЧК, играчи Борца умало линчовани! (ВИДЕО)
ВЕЛИКУ непријатност доживели су рукометаши Борца из Бањалуке на гостовању у Пећи.
ФОТО: Принтскрин/Јутјубе/RTV Dukagjini
Рукометаши Борца каменовани су од стране албанских хулигана у Пећи, а треба истаћи да су играчи из Републике Српске гостовали под окриљем Европске рукометне федерације (ЕХФ)
У Борцу из Бањалуке кажу да све оно што се дешавало пре и током реванш утакмице против Бесе у оквиру 2. кола Еврокупа на трибинама никако се не може подвести под спорт.
- Не би било поштено рећи да се домаћини нису потрудили да нам обезбеде сигурност, али није било нимало пријатно. Већ када смо дошли речено нам је да не смемо излазити из хотела, а све је ескалирало пред утакмицу. Рекли су нам да би било добро да путујемо аутобусом који су нам они обезбедили, а када смо стигли пред дворану, каменица је погодила прозор поред ког је седео Александар Милићевић - навели су из Борца, а преноси "Курир" .
Са трибина су се чуле песме УЧК паравојне формације, као и бројне увреде на рачун српске државе и грађана наше земље. Док је велики број присутних носио мајице са мотивима заставе "Велике Албаније":
- Један од играча је псовао мајку нашим играчима... Једноставно, атмосфера је била више него непријатељска, па смо срећни што смо без повреда дошли кући, изузимајући Лукића и Кнежевића, које су ипак зарадили на терену и брзо ће се опоравити - поручено је из Борца.
Беса је на крају у крајње непријатељској атмосфери савладала Борац 29:22.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ТРЕНЕР ДЕНВЕРА: Мелоун открио у каквом је стању Никола Јокић! (ВИДЕО)
27. 10. 2021. у 07:59
БОБИ СЕ ПОИГРАВАО НА ТЕРЕНУ: Марјановић двоцифрен, без промашаја из игре (ВИДЕО)
27. 10. 2021. у 08:39
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (2)