"ОВАЈ МЕЧ РАДИМ ДА СЕ ОСИГУРАМ": Зарадио је преко 100 милиона, али му то није довољно за безбрижну пензију

14. 07. 2022. у 13:53

КАЗАХСТАНСКИ боксер Генадиј Головкин је током последњих десетак година имао мечеве на много атрактивних и великих локација: у Њујорку, Лос Анђелесу, Лондону, Монте Карлу, Јапану... А 2019. је потписао уговор на шест борби за који је добио преко 100 милиона долара. Ипак, то му изгледа није довољно како би отишао у безбрижну пензију.

ОВАЈ МЕЧ РАДИМ ДА СЕ ОСИГУРАМ: Зарадио је преко 100 милиона, али му то није довољно за безбрижну пензију

Twitter / Printskrin / Mirror Fighting

Головкин (42-1-1, 37 КО), шампион средње категорије, овог пута ће отићи у супер средњу категорију и одрадиће трећи меч против Канела Алвареза за титулу првака.


Четрдесетогодишњи нокаутер ће тако ући у 45. борбу у својој професионалној каријери, која би, му по његовим речима, требала омогућити и врло мирну пензију с финансијске стране.

- Пензионисаћу се некад, вероватно не тако далеко у будућности. Борба против Канела омогућиће ми да се пензионишем и са финансијске стране пре свега. Јасно ми је да ће борба против њега бити тешка, и спремам се за то са својим тренером. Дефинитивно ћу показати своје најбоље издање. Надам се да ћу успети да победим - рекао је Головкин.

Новинари су га питали и о недавним Канеловим изјавама у којима га је оптужио да је јако лош човек, али популарни "ГГГ" је рекао како се на те ствари не обазире и да је фокусиран на припреме.

Подсетимо, Канело Алварез и Генадиј Головкин одмериће снаге 17. септембра и биће то њихов трећи међусобни дуел.

БОНУС ВИДЕО: Ђоковић игра тенис у Високом

 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе