ЕЛИТА СРПСКОГ РВАЊА: Кристална дворана у Зрењанину ове недеље домаћин Ф4 Суперлиге
Финални турнир Суперлиге Србије у рвању, у недељу 4. децембра одржава се у Кристалној дворани у Зрењанину.

Рвачки клуб Пролетер
Први полуфинални меч Ф4 између домаћих рвача Пролетера и Радничког почиње у 16 часова, у 17 је друго полуфинале Спартак - Партизан, у 18 је меч за треће место, док је велико финале предвиђено за 19 часова.
Препоручујемо

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна
ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).
30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
30. 09. 2025. у 12:50

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)