ОТЕТ ПОЗНАТИ БИЦИКЛИСТА: На крају га пустили, али тек када су му узели 750.000 евра и две ствари
Колумбијска бициклистичка звезда Мигел Анхел Лопез је киднапован и украдено му је 750 хиљада еура.

FOTO: Tanjug/AP
Тако јавља "Дневни аваз", позивајући се на британски "Дејли мејл".
Лопез се тренутно налази под суспензијом због потенцијалног кршења анти-допинг правила, које он пориче, а управо он је од стране отмичара задржан на фарми коју поседује.
Осим новца, отмичари су му украли аутомобил и мобилни телефон.
Након што је ослобођен отишао је до најближе полицијске станице и пријавио инцидент, који се догодио у четвртак.
Бонус видео: ВЕЛИКА ФРКА НА МАРАКАНИ: Ружне сцене обележиле крај 169. "вечитог дербија"
Препоручујемо

КАКВО ПОНИЖЕЊЕ: Предраг Рајковић није могао да верује шта га је снашло
23. 09. 2023. у 16:35 >> 16:42

СРБИЈА ИДЕ НА ПОБЕДУ У ТИРАНИ: "Орлови" крећу у трку до Северне Америке
У трећем колу квалификација за Светско првенство 2026. године, Србија креће у своју кампању против старог познаника – Албаније.
07. 06. 2025. у 08:49

"СРБИ СУ ПОВЕЛИ И ЊЕГА!" Албанци о човеку који је дошао са фудбалерима Србије у Тирану
Албанија и Србија играју у суботу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а тим поводом - у Тирани су открили један детаљ који им је нарочито занимљив.
06. 06. 2025. у 18:57

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)