ТРАГЕДИЈА: Преминуо млади шампион (20) и фудбалски судија
Трагедија је погодила спорт у региону.
Фото: Pixabay
Млади пливач и фудбалски судија Иван Бусато преминуо је у 20. години.
Објавом на Фејсбуку од њега се опростио Фудбалски савез Жупаније сплитско-далматинске
- Јуче је изненада, у 20. години, преминуо Иван Бусато, фудбалски судија НСЖСД-е. Почивао у миру Божјем. Искрено саучешће породици, стоји у објави.
Иначе, поред судијске каријере Иван Бусато био је и успешан пливач, преноси хрватски "Индекс".
Он је прошле године освојио прво место на првенству Хрватске за сениоре у дисциплини 1.500 метара слободним стилом. Био је и члан пливачког клуба „Јадран“.
БОНУС ВИДЕО: Ивана Вулета након светског злата
Препоручујемо
СРБИЈА - ХРВАТСКА, У ФУДБАЛУ?! Жреб за Лигу нација занимљивији него икад пре
06. 02. 2024. у 16:59
ИЗАШЛА НОВА АТП ЛИСТА: Новак Ђоковић изгубио прво место које му много значи
05. 02. 2024. у 08:05
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
НИКОЛА ЈОКИЋ СЕ ПОВРЕДИО, А У ДЕНВЕРУ - ХАОС! Амерички новинари бесни на управу Нагетса!
Повреда коју је Никола Јокић доживео на последњој НБА утакмици Денвер нагетса у 2025. години изазвала је лавину реакција.
30. 12. 2025. у 12:24
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)