СЕЛЕКТОР СРБИЈЕ САОПШТИО! Ово су кандидати за Олимпијске игре у Паризу

Марко Паунић
Марко Паунић

28. 06. 2024. у 14:13

Одбојкашка репрезентација Србије у понедељак почиње припреме за Олимпијске игре, а селектор Игор Колаковић је данас саопштио шири списак од 16 играча који конкуришу за тим за Париз, саопштио је данас Одбојкашки савез Србије (ОСС).

СЕЛЕКТОР СРБИЈЕ САОПШТИО! Ово су кандидати за Олимпијске игре у Паризу

ФОТО: ЦЕВ

На списку Колаковића су техничари Вук Тодоровић, Никола Јововић и Алекса Батак. Коректори: Александар Атанасијевић и Дражен Лубурић. Либера: Милорад Капур и Вукашин Ристић. Блокери: Марко Подрашчанин, Петар Крсмановић, Александар Недељковић и Немања Машуловић. Примачи: Урош Ковачевић, Марко Ивовић, Миран Кујунџић, Павле Перић и Вељко Машуловић.

Одбојкаши ће током првог дела припрема тренирати у Београду. Репрезентација Србије ће на ОИ у Паризу играти у групи А са Француском, Канадом и Словенијом. У Б групи играће Пољска, Египат, Бразил и Италија, а у Ц групи Јапан, Немачка, Аргентина и САД.

Такмичења у одбојци на Олимпијским играма ће се одиграти у дворани "Јужни Париз 1" у париском 15. арондисману, од 27. јула до 10. августа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БОКСИНГ ДЕЈ КЛАСИК НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед без капитена дочекује свраке која га редовно побеђују претходних година

БОКСИНГ ДЕЈ КЛАСИК НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед без капитена дочекује "свраке" која га редовно побеђују претходних година

ЈЕДИНИ меч Премијер лиге на Боксинг деј ове сезоне игра се на „Олд Трафорду“ где Манчестер јунајтед дочекује Њукасл (21.00). Историја је на страни "црвених ђавола“, али форма, кадровски проблеми и недавни међусобни дуели сугеришу да нас чека веома неизсвестан окршај.

26. 12. 2025. у 09:00

РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ! Владимир Путин издао наређење

"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.

24. 12. 2025. у 19:50

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: Држава нам је на погрешном путу!

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"

ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.

26. 12. 2025. у 12:34

Коментари (0)

ИСМЕЈАВА НАШЕ СВЕТИЊЕ!: Народ не прашта њене јавне испаде - БиХ тражи ЗАБРАНУ за Северину