"ОГРОМНА ЧАСТ И ОДГОВРНОСТ": Маја Огњеновић пресрећна због Олимпијских игара
Велика је част и одговорност носити заставу Србије на отварању Олимпијских игара. Обећававам, односно, надам се да ћемо надмашити резултат од девет медаља из Токија, изјавила је српска одбојкашица Маја Огњеновић.

FOTO: N. Paraušić
Она ће заједно са ватерполистом Душаном Мандићем носити заставу Србије на церемонији отварања Игара у Паризу.
- Посебну захвалност у име целог олимпијског тима дугујемо нашој држави, која нам је заиста ове године, као и свих претходних година омогућавала најбоље могуће услове, који су нам потребни за припреме за овако велико такмичење - истакла је Огњеновић на пријему код председника Александра Вучића.
Хтела бих да се захвалим и министру спорта Зорану Гајићу, наравно и нашим савезима, који су нам заиста били ту када је то најпотребније, додала је она.
- Мислим да су сви детаљи били ове године на највишем могућем нивоу и да су се сви спортисти, надам се читав олимпијски тим, припремили најбоље могуће. Верујем да ћемо на том путу имати безрезервну подршку, као што је то био случај свих претходних година - поручила је Огњеновић.
Олимпијске игре су на програму од 26. јула до 11. августа.
БОНУС ВИДЕО: ПЛАВШИЋ НАКОН ПОРАЗА ОД АМЕРИКЕ: Како је чувати Леброна и ко га је највише импресионирао од Амера
Препоручујемо

ОНИ ЋЕ ПРЕДСТАВЉАТИ СРБИЈУ: Списак ватерполиста за Олимпијске игре у Паризу
21. 07. 2024. у 09:41

КАКАВ МЕЧ! САД једва ''преживео'' Јужни Судан, трипл-дабл новог кошаркаша Партизана
21. 07. 2024. у 08:37

ГОТОВО ЈЕ! Хајдук из Сплита представио највеће појачање у историји клуба (ВИДЕО)
21. 07. 2024. у 08:13

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

ПОГИНУО РАМОС: Шпански фудбал тугује због трагичне саобраћајне несреће
Спорт је задесила трагедија.
26. 06. 2025. у 19:11

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)