"ЈЕСТЕ, ДОШАО ЈЕ КРАЈ! НИСАМ НИКОМЕ ГОВОРИО..." Легендарни Душко Пијетловић завршио каријеру - и то како!
Легендарни ватерполо репрезентативац Србије, Душко Пијетловић је ставио тачку на своју богату спортску каријеру.
FOTO: EPA/ORESTIS PANAGIOTOU
Српски центар, Пијетловић је последњу утакмицу у каријери одиграо на Малти на фајнал фору, како преноси "Спорт клуб".
Како Душко Пјетловић није желео да се много прича на ту тему и сад кад је дошло време за растанак то некако ставља у други план због својих колега из репрезентације који су на Олимпијским играма донели златни медаљу.
FOTO: EPA/ORESTIS PANAGIOTOU
- Јесте, дошао је крај игрању. Нисам никоме говорио и не мислим да је то сада важно. Поносан сам, било је лепо. Има времена. Сада су ови момци важни, срећан сам и поносан због њих. Знам шта су све прошли и колико ово злато има тежину - рекао је Пијетловић.
Подсетимо се, Душко Пијетловић је много пута обрадовао нацију освојио два олимпијска злата, два светска, пет европских, четири Лиге шампиона.
Велике успехе бележио је и у клубовима за које је играо, као што су Партизан, Црвена звезда, Про Реко, Солнок, Динамо, Нови Београд.
БОНУС ВИДЕО ПОСЛАСТИЦА! Српски освајачи олимпијских медаља добили посебну торту
МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!
Брага у четвртак од 21.00 дочекује Црвену звезду на стадиону “Муниципал де Брага” у оквиру трећег кола Лиге Европе, са јасним циљем – да настави стопроцентан низ у Европи. Док Португалци блистају на међународној сцени, београдски црвено-бели у Португал стижу под притиском, са само једним освојеним бодом и озбиљном потребом да преокрену лошу форму ван "Маракане".
23. 10. 2025. у 07:00
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)