НИШТА ОД МЕДАЉЕ: Ватерполисти Србије после петераца поражени од Црне Горе

05. 09. 2024. у 18:06

Ватерполисти Србије до 19 година испали су из комбинација за медаљу на Европском првенству у Бургасу.

Н. Параушић

Неочекивано, као прва у групи Србија је поражена од Црне Горе која од четири јеину добила на петерце против Холандије. Црна Гора је победила и јуче на петерце српски тим 18:17 (1:4, 4:2, 5:4, 3:3, 5:4).

Прва четвртина потврдила је Србију као фаворита у овом сусрету. Бољом игром Србиј је водила 4:1, почетком друге четвртине и 5:1 да би тада полако почела да попушта. У трећем делу Србија је предвођена расположеним Гладовићем још имала предност 7:5 али су Црногорци са одличним Ступаром и Гојковићем налазили начин да се врате у утакмицу.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Код резултата 7:7 почела је игра гоч за гол. У последњих осам минута Црна Гора је три пута имала минималну предност али су Новаковић и два пута Ђокановић успели да утакмицу одведу у петерце.

Ђокановић који је 21 секунду пре краја изједначио а затим блокирао ударац Самарџића био је трагичар у петерац серији. Код првог ударца голман Бјелица је био успешнији а у шестој серији је репризирао први ударац. Србија наставља такмичење борбама за пето место.

БОНУС ВИДЕО ВЕСЕЛИ СЕ СРПСКИ РОДЕ: Новак Ђоковић је овако прославио злато на Олимпијским играма

ЛУКА ЈОВИЋ ПРЕДВОДИ НАПАД СРБИЈЕ, У ОДБРАНИ ДВА ДЕБИТАНТА: Шампион Европе без два важна играча долази на Рајка

ЛУКА ЈОВИЋ ПРЕДВОДИ НАПАД СРБИЈЕ, У ОДБРАНИ ДВА ДЕБИТАНТА: Шампион Европе без два важна играча долази на "Рајка"

СПЕКТАКЛ на отварању Лиге нација. Први пут у историји Србија ће играти у А дивизији најмлађег европског такмичења репрезентација, а први противник је бранилац наслова и уједно шампион Европе, Шпанија.

05. 09. 2024. у 08:39 >> 08:47

ПРЕНОС, СРБИЈА - ШПАНИЈА: Спектакл! Скроз нови орлови и моћни шампион Европе!

ПРЕНОС, СРБИЈА - ШПАНИЈА: Спектакл! Скроз нови "орлови" и моћни шампион Европе!

ФУДБАЛСКА репрезентација Србије састаје се са Шпанијом у првом колу "А" дивизије Лиге нација. Меч се игра на стадиону "Рајко Митић", а уживо пренос можете да пратите на порталу "Новости".

05. 09. 2024. у 19:37 >> 19:43