ДОСАД НАЈВЕЋЕ ОТКРИЋЕ О СТАЊУ ЛЕГЕНДАРНОГ ШУМИЈА! Ево шта се дешава са Михаелом Шумахером

Новости онлине

28. 03. 2025. у 06:25

НОВЕ вести нису никако добре.

ДОСАД НАЈВЕЋЕ ОТКРИЋЕ О СТАЊУ ЛЕГЕНДАРНОГ ШУМИЈА! Ево шта се дешава са Михаелом Шумахером

ФОТО: ЕПА

Легенда Формуле 1 Михаел Шумахер више није у стању да комуницира вербално, након скијашке несреће у Француској 2013, рекао је немачки новинар Феликс Горнер, близак породици седмоструког светског шампиона.

„Он је особа којој је потребна нега, зависи од својих старатеља, и не може да се изрази језиком, то је веома тужна ситуација“, додао је Горнер.

Горнер је рекао да “највише 20 особа“ има приступ Шумахеру (56), о којем супруга Корина и тим лекара воде рачуна у кући на Женевском језеру, преноси АГИ.

“По мом мишљењу, ово је прави пут, јер се породица понаша у његовом најбољем интересу, они су увек били потпуно заштитници његовог приватног живота и то се неће променити“, рекао је новинар.

Шумахер је на скијању крајем децембра 2013. задобио трауматску повреду главе, након чега је неко време провео у коми.

Од тада су се у медијима у неколико наврата појавиле информације да је бивши возач Формуле 1 у колицима и да није у стању да комуницира, али до сада људи блиски Шумахеру нису јавно коментарисали његово здравствено стање.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена