ТРАГЕДИЈА У БОСНИ И ХЕРЦЕГОВИНИ! Погинуо вишеструки шампион државе у 27. години живота
Вишеструки првак Босне и Херцеговине у теквондоу и кикбоксу Харун Шахиновић изгубио је живот у саобраћајној несрећи која се догодила у недељу, саоштио је Теквондо савез БиХ.

Tanjug/AP
Имао је 26 година.
- С великом тугом примили смо вест да је данас у саобраћајној несрећи на магистралном путу Јајце – Мркоњић Град смртно страдао Харун Шахиновић, 26-годишњи теквондо репрезентативац Босне и Херцеговине - наводи се на званичној Фацебоок страници ТСБИХ.
Шахиновић је преминуо на путу до болнице у Бањалуци, иако је хитна помоћ релативно брзо стигла на место несреће у месту Ковачевац.
- Молимо Драгог Господара да се смилује нашем Харуну, да га учини становником џенета, а да његовој породици подари сабура у овим тешким тренуцима - додато је у кратком саопштењу.
Последњи Шахиновићев наступ под заставом Босне и Херцеговине остаће онај на недавно одржаном Европском ИТФ првенству.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

ПРЕНОС, СРБИЈА - ФИНСКА: "Орлови" доживели пех! Фрка на Евробаскету!
Србија и Финска играју вечерас утакмицу осмине финала Европског првенства у кошарци, а тај нокаут меч са Евробаскета 2025 можете уживо да пратите уз пренос на порталу "Новости".
06. 09. 2025. у 20:05 >> 21:40

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна
ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.
06. 09. 2025. у 11:32
Коментари (0)