"ОРЛИЋИ" ИЗГУБИЛИ ОД "ПАНЦЕРА": Рукометаши на старту јуниорском Светском првенству у Пољској поклекли против Немачке

Слободан Крстовић

18. 06. 2025. у 23:24

РУКОМЕТАШИ Србије су у првом колу групе Г у Кјелцеу на Светском првенству од 21 године у Пољској после велике бробе изгубили од Немачке – 29:30 (12:14). „Орлићи“ се сутра (18.45) састају са Тунисом, који је био слабије од Швајцарске – 31:41. Срби и Швајцарци снаге ће да одмере у суботу.

ОРЛИЋИ  ИЗГУБИЛИ ОД ПАНЦЕРА: Рукометаши на старту јуниорском Светском првенству у Пољској поклекли против Немачке

Foto: Profimedia

У веома узбудљивом мечу у нашем табору су одскочили Митровић (7 голова), Антонијевић (6) и Миловановић (4). Код Немаца је најефикаснији био Шмид са 10 голова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАТАЛОНЦИ СПРЕМАЈУ ВЕЛИКО СЛАВЉЕ: Барселона жели да против Реала овери титулу пред својим навијачима

КАТАЛОНЦИ СПРЕМАЈУ ВЕЛИКО СЛАВЉЕ: Барселона жели да против Реала овери титулу пред својим навијачима

Највећи дерби шпанског фудбала игра се у недељу увече на "Камп Ноу", где ће од 21.00 Барселонa дочекати Реал Мадрид у мечу који би Каталонцима и математички могао да донесе нову титулу шампиона Шпаније.

10. 05. 2026. у 07:20

Коментари (0)

ГРЦИ ШОКИРАЛИ СРБИЈУ: Ево шта се управо десило у Атини (ФОТО/ВИДЕО)