ПАРТИЗАН ОВО НЕ ПАМТИ: Ватерполо бродолом црно-белих у српском окршају

Ватерполисти Новог Београда су убедљивом победом започели учешће на Меморијалном турниру "Влахо Бато Орлић".

ПАРТИЗАН ОВО НЕ ПАМТИ: Ватерполо бродолом црно-белих у српском окршају

FOTO: Tanjug/AP

Они су у првом колу савладали Партизан резултатом 18:5, а по четвртинама је било 3:1, 6:2, 6:1, 3:1.


Новобеограђани су лако оправдали улогу апосолутног фаворита, а питање победника било је практично решено већ на полувремену.

Најзаслужнији за тријумф Новог Београда био је Василије Мартиновић са четири поготка, а истакли су се Марко Димитријевић и Ђуро Радовић који су се по три пута уписали у листу стрелаца.


У првом мечу првог кола Јадран из Херцег Новог је био од Шапца са 14:8.

Вечерас су на програму још две утакмице другог кола. Састају се Јадран ХН - Приморац (18.45) и Нови Београд - Шабац (20.30).

 

БОНУС ВИДЕО: Судија морао да успава ММА борца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВАКОВА ВИОЛИНА ОДЗВАЊА ПАРИЗОМ: Ђоковић никад ближи 25. гренд слему, Фонсека мора пасти

НОВАКОВА ВИОЛИНА ОДЗВАЊА ПАРИЗОМ: Ђоковић никад ближи 25. гренд слему, Фонсека мора пасти

Новак Ђоковић наставља поход ка историјској 25. гренд слем титули, а наредна препрека на Ролан Гаросу биће му један од најталентованијих младих тенисера света — Јоао Фонсеца.

29. 05. 2026. у 11:45

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.

28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10

Коментари (0)

ОРЛОВИ НА ИВИЦИ АМБИСА: Ница стрепи за опстанак против десетоструког првака Француске