АМЕРИКАНАЦ ЧЕТВРТИ ПУТ ПРВАК СВЕТА: Ноа Лајлс освојио злато на 200 метара
АМЕРИЧКИ атлетичар Ноа Лајлс освојио је данас у Токију четврти пут златну медаљу у трци на 200 метара на Светским првенствима.
FOTO: Tanjug/AP/Matthias Schrader
Овај 28-годишњка из Гејнсвила је до најсјајнијег одличја дошао временом 19,52 секунде.
Кенет Беднарек из САД је са 19,58 секунди освојио сребрну медаљу, а бронза је припала Брајану Левелу из Јамајке са 19,64.
Када је у питању дупло краћа деоница, тачније трка на 100 метара, Лајлс је био трећи са 9,89. Испред њега су се нашли Јамајчани Облиг Севил (9,77) и Кишејн Топсон (9,82).
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Препоручујемо
РУСИ БЕЗ МИЛОСТИ ПРЕМА СТАНКОВИЋУ: Српски тренер суспендован месец дана
19. 09. 2025. у 16:33
КОГА БРИГА ЗА БАСТИЈАНА ШВАЈНШТАЈГЕРА? Ана Ивановић: Не желим да ово икада престане!
18. 09. 2025. у 21:55
РИМ САЊА ЛИГУ ШАМПИОНА: Вучица дочекује нероверде у идеалном тренутку
Рома ће од 18 часова на "Олимпику" покушати да веже две победе и додатно учврсти кандидатуру за пласман у Лигу шампиона, док Сасоло стиже у Рим уздрман после тешког пораза од Јувентуса. Разлика у форми и амбицијама делује јасно, али историја међусобних дуела упозорава да опуштања не сме бити.
10. 01. 2026. у 07:12
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)