НОВЉАНИ ГОСТИ ЦРВЕНО-БЕЛИХ: Ватерполисти Црвене звезде сутра у Футогу у седмом колу Премијер Регионалне лиге дочекују Јадран

Слободан Крстовић

21. 11. 2025. у 11:03

ВЕЧИТИ су и у седмом колу Премијер лиге аутсајдери. Ватерполисти Партизана вечерас (18.30) на Бањици дочекују актуелног првака, Раднички и бориће се за што часније пораз. Црвена звезда се преслила у Футог, где ће сутра дочекати херцегновски Јадран. Новљани су апсолутни фаворити, а и боре се за пласман на завршни турнир. Дерби кола је у недељу, када у Котору Приморац дочекује Нови Београд. Лидер Шабац угостиће Будућност и све сем победе Шапчана било би велико изненађење.

НОВЉАНИ ГОСТИ ЦРВЕНО-БЕЛИХ: Ватерполисти Црвене звезде сутра у Футогу у седмом колу Премијер Регионалне лиге дочекују Јадран

Фото: М. Вукадиновић

СЕДМО коло Премијер Регионалне лиге за ватерполисте, данас: Партизан - Раднички (18.30). Сутра: Црвена звезда - Јадран ХН (Футог, 19.00). Недеља: Приморац - Нови Београд (20.00), Шабац - Будућност (20.00).

ТАБЕЛА: Шабац 15, Раднички 13, Нови Београд 13, Приморац 12, Јадран ХН 10, Ц. звезда 6, Будућност 3, Партизан 0 бодова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РИЈЕРА ПОД ПРИТИСКОМ: Пораз од Дортмунда могао би значити крај за шпанског стручњака

РИЈЕРА ПОД ПРИТИСКОМ: Пораз од Дортмунда могао би значити крај за шпанског стручњака

У последњем овосезонском бундеслигашком мечу пред својим навијачима, Борусија Дортмунд ће од 20.30 на "Вестфалену" угостити Ајнтрахт. Тим Ника Ковача има пет бодова више од Лајпцига на два кола до краја и вечерас би могао закључати друго место на табели, док Франкфурт још увек води жестоку борбу за место које води у Европу и позитиван резултат му је преко потребан.

08. 05. 2026. у 06:59

Коментари (0)

Сваког дана у 15h нови попусти на путовања