ДОБРО СЕ ЗАВРШИЛО: Погледајте прве снимке Грожанове несреће (ВИДЕО)
ВОЗАЧ Хаса Роман Грожан доживео је језив удес на трци за Велику награду Бахреина.
EFA/EPE
Већ на старту трке, Грожан се закуцао и болид је експлодирао.Сви су се забринули шта је било са Грожаном, који је на крају добро.
Превезен је одмах у болницу од стране хитне помоћи.
Има мање опекотине на рукама и скочним зглобовима, доктори кажу да је у реду.
Препоручујемо
УЖАСАН УДЕС ГРОЖАНА: Пробио ограду, болид се преполовио и запалио!
29. 11. 2020. у 15:39
НИШТА НОВО У ФОРМУЛИ 1: Хамилтон најбржи на првом тренингу у Бахреину
27. 11. 2020. у 16:04
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
КАКАВ ХАОС! Фудбалери упали у свлачионицу супарника и претукли их (ВИДЕО)
Најновије спортске вести су више за рубрику "црна хроника".
03. 12. 2025. у 11:15
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)